Formularz uczestnictwa na Grand Prix Competition

W prosty sposób zapisz się na zawody!
1. Wypełnij poniższy formularz
2. Dokonaj wpłaty

Rejestracji można dokonać również osobiście w Salon Wędkarski Osiniec, Al. Jedenasta 1, 62-200 Gniezno

Łączna pula nagród to niespełna 10 000 PLN!

Planowane nagrody w klasyfikacji generalnej:
I miejsce   1500 PLN
II miejsce  1250 PLN
III miejsce 1000 PLN
IV miejsce  800 PLN
V miejsce   700 PLN
VI miejsce  600 PLN

Dodatkowo przewidujemy wiele nagród rzeczowych, nawet dla zawodników spoza podium.
Podczas zakończenia cyklu będzie rozlosowywane wiele wartościowych nagród rzeczowych.

W przypadku 25 uczestników, pula nagród wzrośnie.

Tak jak w sezonie 2020 w każdej poszczególnej turze będą nie tylko puchary, ale również bony za pierwsze, drugie i trzecie miejsce :)

Aby wziąć udział w generalnej klasyfikacji cyklu grand prix należy zapisać się na conajmniej 5 zawodów.

!!! ZAPISY ZAKOŃCZONE !!!

Lista zawodników:

1.    Piotr Kołacki
2.    Rafał Bociek
3.    Tomasz Żółtowski
4.    Radosław Garbarek
5.    Krzysztof Borlik
6.    Janusz Waleńczak
7.    Julia Grzyb
8.    Marcin Kędzierski
9.    Karol Kędzierski
10.  Michał Kaczmarek
11.  Marek Nowak
12.  Mirek Czajkowski
13.  Rafał Sterling
14.  Grzegorz Leszczyński
15.  Jacek Cyranowicz
16.  Bartek Jura
17.  Gracjan Koronowicz
18.  Adam Rubaszewski
19.  Jacek Masternak
20.  Hubert Mizera
21.  Michał Nowicki
22.  Krzysztof Kaźmierczak
23.  Dawid Bartkowiak
24.  Wojciech Szarzyński
 

!!! ZAPISY ZAKOŃCZONE !!!

Zapisy możliwe są tylko na listę rezerwowych - prosimy nie opłacać wpisowego do momentu poinformowania. Każdy wpisujący się zawodnik zostaje zapisany na liście rezerwowych. W momencie gdy osoba z listy zawodników nie opłaci wpisowego, w jej miejsce wchodzi pierwsza osoba z listy rezerwowych.

Lista rezerwowych:

Dane zawodnika
Zawody

Wybierz minimum 5 terminów!!

Wpisowe:
Zawodnicy, którzy wybrali 5 imprez wpłacają 700zł
Zawodnicy, którzy wezmą udział we wszystkich zawodach wpłacają 800zł
Podwyższona cena jest spowodowana zwiększeniem ceny za łowisko oraz inflacja cen (puchary, obiady). Oświadczamy, że nie zarabiamy na zawodach. Przy planowanym pełnym składzie 25 zawodników zostanie zwiększona pula nagród.

Wpłatę można dokonać w dwóch transzach:
I transzę w wysokości połowy wpisowego należy wpłacić w momencie zapisywania się
II transza w pozostałej wysokości wpisowego musi zostać opłacona  do 15 marca

Opłata możliwa jest przelewem lub gotówką w sklepie. Wpisowe nie może być płacone kartą płatniczą lub kartą podarunkową.

Dane do wpłaty: Damian Prus, Osiniec Aleja Jedenasta 1
Nr rachunku bankowego 64 1090 1375 0000 0001 1174 0769

 • Regulamin - odczytaj

  1. Zbiórka o 7:00
  2. Rozpoczęcie wędkowania 8:00
  3. Zakończenie wędkowania 16:00
  4. Podczas zawodów obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb.
  5. Dozwolone jest wędkowanie na dwie wędki, metodą gruntową (Feeder, metod Feeder, tradycyjny zestaw karpiowy) lub spławikową (match / float). Zakaz wędkowania batem lub tyczką.
  6. Numer stanowiska zostaje wylosowany w trakcie zbiórki.
  7. Złapane okazy ryb powyżej 2 kg należy zgłosić w trybie natychmiastowym sędziemu.
  8. Pozostałe złapane ryby należy przechowywać w siatce wędkarskiej o długości minimum 200cm.
  9. Ryby pokaleczone lub martwe nie będą zaliczone do klasyfikacji.
  10. Do klasyfikacji zawodów zaliczane będą wszystkie ryby oprócz drapieżnych, wagę ryby zaokrągla się zgodnie z następującym przykładem 3,944kg = 3.94kg
  11. Ryby zacięte przed końcem zawodów, muszą być wyholowane w ciągu 15min od zakończenia zawodów, aby zostały uznane i zaliczone do klasyfikacji. W takiej sytuacji należy w trybie natychmiastowym zawiadomić sędziego zawodów.
  12. Formuła zawodów to GRAND PRIX, aby być klasyfikowanym w punktacji generalnej, od zawodnika wymagane jest uczestnictwo w co najmniej 5 imprezach. Osoby, które opłacą udział w co najmniej 5 imprezach, a nie będą mogli wziąć udziału – będą zaliczani do generalnej klasyfikacji.
  13. W klasyfikacji zawodów liczy się łączna waga wszystkich złapanych ryb. W przypadku takiej samej wagi złowionych ryb, wyżej uplasuje się zawodnik, który złowił największą rybę. Za zajęte miejsca przyznawane są punkty 1miejsce 30pkt, 2 miejsce 29pkt itd.
  14. Prowadzone są dwie klasyfikacje, - jedna dotycząca danej imprezy, wyłania najlepszych w trakcie zawodów Miejsca I-III w danych zawodach nagradzane są pucharami oraz nagrodami - druga klasyfikacja jest generalną całego cyklu GRAND PRIX, sumowane jest 5 najlepszych wyników punktowych zawodnika z poszczególnych zawodów. Nagradzane są miejsca I-VI pucharami, bonami podarunkowymi oraz nagrodami rzeczowymi.
  15. Łączna pula wszystkich nagród to niespełna 10 000złotych. Łącznie wręczonych będzie 24 pucharów
  16. Za nieprzestrzeganie Regulaminu Zawodów i ustaleń podjętych w czasie odprawy technicznej zawodnik zostaje zdyskwalifikowany.
  17. Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za siebie i powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo, organizator nie bierze odpowiedzialności.
  18. W obliczu zagrożenia epidemicznego jako organizator zastrzegamy możliwość zbadania stanu zdrowia zawodnika w dzień zawodów, a osoby z podejrzeniem złego stanu zdrowia mogą zostać wykreślone z listy danej imprezy i zmuszone do opuszczenia łowiska.
  19. Jako uczestnik zawodów wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych.
  20. Zgody marketingowe - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora tj. PRO-FISHING GROUP moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez PRO-FISHING GROUP i wszystkich podmiotów powiązanych za pomocą wiadomości listownych.

Regulamin
Regulamin